LAND ROVER, historie a tradiceLand Rover náhradní díly, Land Rover servis, příslušenství Land Rover, autoservis Škoda, bazar Land Rover

Již více než šedesát let firma Land Rover vyrábí nejlepší vozy na světě s náhonem na všechna čtyři kola. Pokud hledáte výkonný a spolehlivý vůz pro jízdu na silnici i v terénu je právě Land Rover správnou volbou.

Historie značky Land Rover začíná v těžkých poválečných letech. Svět v roce 1945 byl velmi odlišný od současného. Válka přinesla mnoho změn, barvy na mapách se měnily a mocné národy ležely zničené v troskách. Velká Británie byla vyčerpaná do poslední kapky a lidé žili v těžkých ekonomických podmínkách. Britský průmysl, který těžil z válečných zakázek přestal produkovat a firmy se ocitly bez objednávek. VÍCE INFORMACÍ O HISTORII LAND ROVERU

Modelové řady vozů LAND ROVER

Freelander 2 - vůz pro příznivce offroadu

Defender - výkonný pomocník

Land Rover Freelander Land Rover Defender

Zcela nový Freelander 2 stanovuje v kategorii kompaktních luxusních vozů 4x4 nové standardy. Jde o univerzální vozidlo pro silnici i terén s mimořádnými jízdními vlastnostmi.

Klasika mezi vozy Land Rover se jmenuje Defender. Vozy Defender jsou charakteristické svou způsobilostí pro jízdu v terénu. Jde o nejvšestrannější vozidlo, které kdy člověk vyrobil.

Discovery 3 - jízda plná nových zážitků

Range Rover- neotřelý luxus

Land Rover Discovery Range Rover

Model Discovery 3 je doslova nadupaný technologickými novinkami. Například technologie Terrain Response optimalizuje jízdní vlastnosti i pohodlí a maximalizuje výkon. Discovery 3 nabízí atraktivní design a maximální pohodlí i při plně obsazeném voze 7 dospělými osobami.

Velmi impozantní design zaměřený na detail a luxusní prvky dělají s Range Roveru komplexní luxusní auto s pohonem všech čtyř kol.
Range Rover Sport je pak nejvýkonnější vozidlo značky Land Rover. Jde o sportovní cestovní vozidlo vhodné pro silnici i terén.


LAND ROVER, zajímavosti ze světa Land Roverů

Land Rover Defender a jeho využití v ozbrojených silách

Land Rover Defender, vozidlo, které se vyznačuje vynikajícími jízdními vlastnosti v těžkém terénu i na silnici, používají armády více než 60-ti států celého světa, včetně Armády České republiky. Výroba vozu Land Rover Defender probíhá již od roku 1990 ve firmě Land Rover Ltd. ve výrobních závodech v Solihullu ve Velké Británii, licenční výroba pak ve Španělsku a v Turecku... ZAJÍMAVOSTI ZE SVĚTA LAND ROVERU - DOZVĚDĚT SE VÍCE


Kam dál? Zkuste:

Land Rover videa - vozidla Land Rover v terénu, nebo Land Rover jak šel čas.  

Náhradní díly Land Rover, vstup do e-shopu
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK