LR PARTS - prodej náhradních dílů Land RoverLand Rover náhradní díly, Land Rover servis, příslušenství Land Rover, autoservis Škoda, bazar Land Rover

Prodejní informace pro Váš pohodlný nákup

Prodejní systém náhradních dílů Land Rover a podpora zákazníků je v LR PARTS na profesionální úrovni. Velmi dbáme na jeho neustálém zdokonalování formou školících programů pro naše obchodníky. Náš úspěch je založen na poskytované kvalitě souvisejicích služeb, rychlosti a přesném plnění ujednaných obchodních podmínek.


Veškerý sortiment náhradních dílů pro vozy Land Rover dodáváme za velmi výhodných cenových podmínek. Mezi naše zákazníky v České a Slovenské republice patří koncoví odběratelé, distribuční společnosti, autoservisy a instituce z oblasti státní správy. Se zákazníky budujeme především dlouhodobé vztahy založené na skutečném partnerství mezi zákazníkem a námi.


Jak vyhledávat náhradní díly a příslušenství pro vozy Land Rover?

LR PARTS - prodej náhradních dílů Land RoverNa stránce PRODUKTY najdete v jednotlivých katalogových listech kompletní sortiment náhradních dílů a příslušenství pro vozy Land Rover.
Jde o neocenitelný zdroj velmi podrobných informací. Díly jsou rozděleny nejen podle typu vozidla Land Rover (např. Land Rover Defender), ale také podle výrobních čísel karosérie - VIN.
V případě, že v katalogu nenajdete Vámi hledaný výrobek, můžete nás kontaktovat třemi způsoby:

 • VOLEJTE ještě dnes našeho specialistu na prodej náhradních dílů Land Rover a příslušenství pro vozy Land Rover, který je Vám k dispozici denně od 09:00 - 18:00 hod. na tel.: +420 776 356 011.
 • NAPIŠTE nám prostřednictvím kontaktního formuláře, který najdete na konci této stránky.
 • POŠLETE nám e-mail na: pavel.vorisek@LR-PARTS.cz.

Základní nákupní informace pro zákazníky:

 • Jaká je pracovní doba ve firmě LR PARTS?
  Pracovníci LR PARTS jsou Vám k dispozici: Po - Pá od 09:00 - 18:00.
 • Jaký je způsob dodání zboží a jaká je jeho maximální dodací lhůta?
  Objednané zboží (náhradní díly Land Rover a příslušenství pro vozy Land Rover), které je skladem zasíláme přepravní službou - zboží je do 24 hodin u zákazníka (Logistika 24 LR PARTS). Ke každé objednávce přikládáme daňový doklad, který slouží zároveň jako dodací list firmy LR PARTS. Dodací lhůta na neskladové položky je maximálně 14 pracovních dní od objednání. Zboží zasíláme po celé České a Slovenské republice.
 • Jak lze zboží zaplatit?
  Na objednávky nad 5000,-Kč je předem splatná záloha ve výši 50% z celkové hodnoty objednávky na základě zálohové faktury, kterou Vám zašleme e-mailem. Při platbě zálohové platby uveďte do poznámky číslo zálohové faktury. Po uhrazení zálohy Vám zboží odešleme a zbytek úhrady provedete dobírkou. V ostatních případech zasíláme zboží na dobírku. Smluvní partneři LR PARTS a velkoodběratelé mají platební podmínky sjednané individuálně.
 • Kolik stojí dopravné?
  Poplatek za dopravu za každou objednávku do 50kg je 220,-Kč (cena je včetně DPH). Při objednávkách nad 50 kg je poštovné účtováno individuálně. Balné poskytuje LR PARTS zdarma.
Objednávkový kontaktní formulář

LR PARTS - prodej náhradních dílů Land RoverPro více informací nás prosím kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře. Pracovníci LR PARTS Vám odpoví obratem. Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Jméno - firma:*
Telefon:*
Email:*
Fax:
Kontaktní osoba:
Město:
Ulice, číslo:
PSČ:

V případě dotazu na náhradní díl, napište Vaše VIN číslo (výrobní číslo karosérie):

Mám zájem o informace telefonicky, kontaktujte mě na uvedeném tel. čísle:

Váš dotaz:*
  Bezpečnostní kód
Bezpečnostní kód - opište výše uvedený kód:
 
 
Děkujeme Vám za projevený zájem o spolupráci s LR PARTS.
Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním údajů v rámci společnosti LR PARTS.
Náhradní díly Land Rover, vstup do e-shopu
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK