LR PARTS představuje naprostý hit - autostany AUTOHOMEprodej autostanů, Land Rover náhradní díly, Land Rover servis, příslušenství Land Rover, bazar Land Rover

Autostany AUTOHOME - ložnice na střeše Vašeho vozu

Firma LR Parts zařadila do své nabídky aktuální hit na poli aktivního a svobodného cestování, autostany výrobce AUTOHOME. Cestujete vlastním vozem? Autostany Vás zbaví závislosti na plánování noclehu. Stačí vhodně zaparkovat a během několika minut máte k dispozici pohodlný prostor pro osvěžující spánek.

Autostany AUTOHOME - autostany nejen pro vozy Land Rover

Jedinečný systém upevnění stanů AUTOHOME dovoluje použití všech modelů stanů na jakýkoliv vůz: osobní, terénní, dodávky, pick-upy, kempry. Univerzální systém, rychlý a bezpečný, který prostřednictvím střešních nosičů umožňuje usadit stan ve vybrané poloze bez jakéhokoliv rizika poškození karosérie vozu.


Vyhovuje Vám nezávislé cestování s vlastním vozem?

LR PARTS, autostany AUTOHOMEVyberte si z široké nabídky autostanů ten pravý. V nabídce LR Parts naleznete kompletní sortiment střešních stanů AUTOHOME. Každý model je nabízen v několika velikostech - od kompaktních modelů pro 2 osoby po rozměrné stany pro celou rodinu. Všechny autostany jsou vhodné i do nejnáročnějšího prostředí. Chladné podnebí severských zemí, vítr písečných bouří na Sahaře - autostany Vám poskytnou pohodlný přístřešek kdekoliv.


LR PARTS, autostany AUTOHOME

5 důvodů pro cestování s autostany AUTOHOME

LR PARTS, autostany AUTOHOME
  • nezávislost a svoboda cestování
  • jednoduchá montáž na střechu vozu
  • rychlá příprava pro nocleh
  • vysoká odolnost, skvělá tepelná izolace
  • špičkové materiály, prvotřídní spolehlivost

LR PARTS představuje autostany AUTOHOME

Autostany MAGGIOLINA - Grand Tour, Airlander, Extreme, Extreme Forest, Adventure Safari

LR PARTS, autostany AUTOHOME Maggiolina Maggiolina je optimální stan pro ty, kteří chtějí cestovat všude bez ohledu na klimatické podmínky a nepohody počasí. Díky vodorovné sklolaminátové střeše a kvalitní konstrukci je stan dobře chráněn proti vytrvalým dešťům a další nepřízni počasí. Poskytuje největší prostor v uzavřené poloze jak pro lůžkoviny, tak i pro oblečení a jiné osobní potřeby.

Autostany Columbus - Columbus, Columbus Variant, Columbus Carbon Fiber

LR PARTS, autostany AUTOHOME ColumbusDíky svému pohotovému systému rozkládání stanu pomocí plynových vzpěr je autostan Columbus v okamžiku k dispozici pro nocování. Materiál i konstrukce jsou dobře odolné vůči větru a dešti. Prostor v uzavřené poloze je dostatečně velký pro ponechání lůžkovin. Tento stan je ideální pro nezávislé cestování ve dvou.

Autostany Overland - Overland Standard, Overland Explorer

LR PARTS, autostany AUTOHOME Overland

Pro cestování za dobrodružstvím byl vyvinut nový typ střešního autostanu vyhovující požadavkům na akční cestování. Projekt OVERLAND se zrodil již před časem a vyvinul se v perfektní "adventure" stan pro nejnáročnější situace. Je doporučen především do míst se suchým podnebím. Stan je vyroben z nového materiálu - 420 g látky, pevné, prodyšné a nepromokavé.

Autostany Overcamp a Overzone

Overcamp představuje tradiční stan v avantgardním "střešním" pojetí. Výhodou je malý rozměr složeného autostanu, který tak umožňuje umístění dalších potřeb na střešní nosiče. V případě Double Up Systému (zdvojení) poskytuje autostan OVERCAMP na střeše větších vozidel přístřešek až pro 8 lidí.

Pro cestování za dobrodružstvím byl vyvinut nový typ střešního stanu tak, aby vyhovoval požadavkům akčního cestování. OVERZONE může být spolu s autostanem OVERLAND považován za nejlepší "adventure" střešní stan určený pro akční turistiku.

LR PARTS, autostany AUTOHOME Overcamp LR PARTS, autostany AUTOHOME Overzone

Náhradní díly Land Rover, vstup do e-shopu
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK