AUTOSERVIS ŠKODA, VW, SEAT a AUDILand Rover náhradní díly, Land Rover servis, příslušenství Land Rover, autoservis Škoda, bazar Land Rover

LR PARTS - autoservis Škoda, VW, Seat, AudiLR PARTS, autoservis Praha poskytuje servis pro vozy Škoda, VW, Seat a Audi. Autoservis nabízí široký rozsah služeb od běžných oprav, přes diagnostiku, přípravy na STK až po kompletní servis pro firemní zákazníky.
V autoservisu si také můžete zakoupit příslušenství nebo využít naší nabídky doplňkových služeb, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Pro servis automobilů Škoda, Volkswagen, Seat a Audi disponuje náš autoservis kvalitním servisním zázemím. Naši mechanici i celý technický tým autoservisu mají dlouholeté zkušenosti s opravami koncernových vozů.


LR PARTS - autoservis Škoda, VW, Seat, Audi

10 x PLUS pro náš AUTOSERVIS

Autoservis LR PARTS v Praze klade důraz na rychlost, komplexnost a kvalitu odvedené práce. Naším cílem je aby Váš automobil byl profesionálně opraven v co nejkratší době a mohl Vám opět bezpečně sloužit. S našimi zákazníky budujeme dlouhodobou spolupráci založenou na vzájemné důvěře a spolupráci.

AUTOSERVIS ŠKODA, VW, SEAT, AUDI - SLUŽBY AUTOSERVISU

1. Provádíme servis osobních, dodávkových, užitkových vozů - kompletní servisní portfolio.
2. Poskytujeme možnost vyzvednutí vozu do opravy u Vás - šetříme Váš čas.
3. Rychloservis provádíme po telefonické dohodě na počkání - rychlý servis.
4. Běžné servisní prohlídky, pravidelné kontroly dle servisních intervalů.
5. Mechanické práce, drobné opravy.
6. Příprava na STK a emise.
7. Poradenství při koupi ojetého automobilu Land Rover, Škoda, Volkswagen, Seat, Audi.
8. Diagnostika vozů Škoda, Volkswagen, Seat a Audi.
9. Geometrie náprav.
10. Výměny olejů a brzdových destiček - pro většinu vozů Škoda a Volkswagen máme olejové filtry i brzdové destičky standardně skladem. Používáme originální oleje doporučené jednotlivými výrobci např.: Castrol, Valvoline apod.


LR PARTS - autoservis Škoda, VW, Seat, Audi

Autolakovna, autoklempírna, opravy karosérií v autoservisu

V případě autonehody jsme připraveni se o Váš havarovaný vůz kompletně postarat. Odborně opravíme poškozenou karosérii Vašeho vozu. Autolakýrnické práce poskytuje náš autoservis v nejvyšší možné kvalitě. Používané technologie a pracovní postupy splňují nejpřísnější podmínky v autoopravárenství. V autoservisu také provádíme výměny zkorodovaných částí karosérií spolu s ochranou spodku a dutin opatřenými přípravky značek 3M a Wurt.

AUTOLAKOVNA - AUTOSERVIS - SLUŽBY

 • Autolakýrnické práce, opravy autolaků po autonehodách, antikorozní úpravy.
 • Autoklempířské práce, opravy a výměny částí karosérií.

LR PARTS - autoservis Škoda, VW, Seat, Audi

Auto - elektro služby poskytované v autoservisu

Potřebujete opravit - vyměnit startér nebo alternátor? V našem autoservisu vyměňujeme, opravujeme a renovujeme alternátory a startéry do většiny automobilů. Prodáváme a montujeme nové akumulátory, instalujeme centrální zamykání, autoalarmy, imobilizéry a ostatní elektro autosoučástky pro různé automobilové značky. Náš autoservis disponuje širokým prodejním sortimentem elektro autodílů od renomovaných výrobců.

AUTO - ELEKTRO - AUTOSERVIS - SLUŽBY

 • Kontroly, opravy alternátorů a startérů.
 • Prodej a montáž akumulátorů, centrálního zamykání, autoalarmů a imobilizérů.
 • Základní opravy elektroinstalace a jejich údržba.
 • Kontrola a příprava na zimu.

LR PARTS - autoservis Škoda, VW, Seat, Audi

Autoskla, odborný autoservis pro výměnu autoskel

Autoservis provádí výměnu čelních, bočních a zadních autoskel. Montáž autoskla doporučujeme vždy svěřit odbornému autoservisu. Pokud svěříte výměnu autoskla servisu, který nemá dostatek zkušeností, vystavujete se řadě rizik. Mezi nejčastější patří špatný technologický postup při lepení a následné zatékání do vozu. V autoservisu montujeme kvalitní autoskla do všech typů vozidel a to za velmi příznivé ceny.

AUTOSKLA - AUTOSERVIS - SLUŽBY

 • Vyměníme jakékoli poškozené sklo na Vašem automobilu.
 • Výměna čelního skla v rámci pojistné události.

LR PARTS - autoservis Škoda, VW, Seat, Audi

Prodej pneumatik v autoservisu

Autoservis prodává nové pneumatiky a disponuje širokou nabídkou pneumatik od všech výrobců. Vaše staré pneumatiky ekologicky zlikvidujeme. Máte problém s uskladněním přezutých pneumatik? Pak neváhejte využít nabídky autoservisu na uskladnění pneumatik při sezónním přezouvání vozů.

PRODEJ PNEUMATIK - AUTOSERVIS - SLUŽBY

 • Prodej nových pneumatik všech značek.
 • Ekologická likvidace pneumatik.
 • Celoroční uskladnění pneumatik.

LR PARTS - autoservis Škoda, VW, Seat, Audi

Zabezpečení vozidel, autoservis instaluje

V našem autoservisu instalujeme mechanické zabezpečení vozidel - Defend Lock a Construct. Mechanické zabezpečení zpátečky splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost. Zámek je masivně a pevně spojen s karosérií vozu a využívá unikátní patentovanou zámkovou vložku. Obsluha zámků Defend Lock a Construct je velice snadná.
V oblasti elektronického zabezpečení vozidel montujeme v autoservisu zařízení dle Vašich požadavků. Většinou jde o immobilizery a alarmy. Immobilizery jsou určeny pro automatické elektronické víceokruhové blokování motoru. Autoalarmy jsou pak určeny pro elektronické zabezpečení vozidla s možností ovládání centrálního zamykání. Dále mají doplňkové funkce, jako např. prodloužení osvětlení interiéru, impuls pro uzavření oken vozidla, výstupy pro připojení přídavných zařízení - polohový senzor, detektor tříštění skla, mikrovlnný či ultrazvukový senzor - ochrana interiéru, GSM Pager - dálkový dohled apod.

ZABEZPEČENÍ VOZIDEL - AUTOSERVIS - SLUŽBY

 • Montáž mechanického zabezpečení vozidel - Defend Lock a Construct.
 • Montáž elektronického zabezpečení vozidel - immobilizery a alarmy.

LR PARTS - autoservis Škoda, VW, Seat, Audi

Náhradní vozidlo, sjednání pojištění, likvidace pojistných událostí

Pod dobu opravy si v našem autoservisu můžete zapůjčit náhradní vozidlo. Pracovníci autoservisu pro Vás také zajistí sjednání povinného či havarijního pojištění, zprostředkují likvidaci pojistných událostí, pomohou Vám s převodem vozu nebo s jeho odhlášením apod.

AUTOSERVIS - DOPLŇKOVÉ SLUŽBY AUTOSERVISU

 • Zapůjčení náhradního vozidla
 • Sjednání povinného a havarijního pojištění
 • Převod - odhlášení vozu

Náhradní díly Land Rover, vstup do e-shopu
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK